Przejdź do treści
BIP
14.06.2024

Ogłoszenie nr 9/2024 o naborze na stanowisko – Specjalista w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie (zwany dalej: Funduszem) ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy – Specjalista w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym  w WFOŚiGW w Lublinie.

Dane jednostki:

Nazwa: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie
Adres: ul. Wojciechowska 5
Telefon: 81 532 17 64

Stanowisko: Specjalista w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym
Wymiar zatrudnienia: 1 etat
Miejsce świadczenia pracy: Lublin

Wymagania niezbędne:

  1. wykształcenie wyższe,
  2. co najmniej pięcioletnie, udokumentowane doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z udzielaniem zamówień publicznych,
  3. znajomość przepisów z zakresu finansów publicznych i zamówień publicznych,
  4. znajomość zadań, celów i misji Funduszu,
  5. dobra znajomość oprogramowania komputerowego (Windows, MS Office),
  6. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z praw publicznych,
  7. niekaralność sądowa za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  8. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku,
  9. nieposzlakowana opinia.

Wymagania dodatkowe:

  1. studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych,
  2. dodatkowym atutem będzie doświadczenie w udzielaniu zamówień publicznych finansowanych ze środków Unii Europejskiej,
  3. prawo jazdy kat. B,
  4. umiejętność pracy w zespole,
  5. umiejętność argumentowania i negocjacji,
  6. łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność,
  7. umiejętność pracy pod presją czasu,
  8. odpowiedzialność, rzetelność, dokładność.

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

  1. przygotowywanie planu i harmonogramu zakupów oraz wydatków z określeniem szacunkowej wartości zamówienia, we współpracy z innymi komórkami organizacyjnymi,
  2. prowadzenie rejestru zamówień publicznych,
  3. realizacja postępowań zakupowych zgodnie z ustawą prawo zamówień publicznych oraz postępowań zakupowych w oparciu o wewnętrzne regulaminy zamówień,
  4. opracowywanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ),
  5. redagowanie ogłoszeń o przetargach, zarówno w Biuletynie Zamówień Publicznych, jak i na innych platformach.
  6. tworzenie projektów umów.
  7. współpraca z zespołem radców prawnych w zakresie tworzenia i weryfikacji dokumentacji przetargowej.
  8. redagowanie ogłoszeń o przetargach, zarówno w Biuletynie Zamówień Publicznych, jak i na innych platformach elektronicznych.
  9. prowadzenie i aktualizacja rejestru umów dotyczących postępowań zakupowych,
  10. sporządzanie sprawozdań dotyczących zakupów dla potrzeb Biura,
  11. koordynowanie całego procesu przetargowego, od ogłoszenia przetargu po wybór wykonawcy.
  12. prowadzenie komisji przetargowych i ocena ofert.
  13. zapewnienie zgodności postępowań z obowiązującymi przepisami prawa.
  14. opracowanie i aktualizacja wewnętrznych dokumentów/procesów w zakresie zadań przypisanych do Wydziału,
  15. inne zadania wynikające z ustawowej i bieżącej działalności Funduszu, zlecone przez Kierownika Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego.

Zwierzchnictwo służbowe: Kierownik Wydziału Organizacyjno-Administracyjnego

Wymagane dokumenty:

  1. list motywacyjny i CV,
  2. oświadczenie zawierające klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz klauzulę informacyjną wynikającą z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych) (do pobrania),
  3. kwestionariusz osobowy (do pobrania),
  4. kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie obywatelstwa polskiego lub oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
  5. kopie dokumentów poświadczających wykształcenie,
  6. kopie dokumentów potwierdzających staż pracy,
  7. kopie dokumentów potwierdzających inne kwalifikacje zawodowe i doświadczenie (referencje, świadectwa odbytych szkoleń, inne),
  8. oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  9. oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  10. oświadczenie kandydata o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na stanowisku Specjalisty w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym.

Miejsce i termin składania dokumentów:

Wymagane dokumenty należy złożyć w zamkniętej kopercie z dopiskiem – „Oferta na ogłoszenie  nr 9/2024: Specjalista w Wydziale Organizacyjno-Administracyjnym” w sekretariacie Funduszu przy ul.

Wojciechowskiej 5 w Lublinie (w godz. 8.00 –15.00), bądź przesłać pocztą w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 czerwca 2024 roku, do godz. 15.00. O zachowaniu terminu wpływu dokumentów decyduje data wpływu do sekretariatu Funduszu (dotyczy także dokumentacji aplikacyjnej wysłanej pocztą).

Rejestr zmian